JOYO R Series, czy to prawdziwa “Rewolucja” gitarowa?

0

Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji poznać nowej rodziny efektów gitarowych Joyo R-Series, to mamy dla Was ekspresowe streszczenie całej gamy tych rozwiązań, które producent zaprezentował tym razem podczas Musikmesse 2019!

O nowych efektach zaczęliśmy pisać pod koniec września ubiegłego roku, kiedy to firma JOYO dość tajemniczo zapowiedziała wprowadzenia czegoś zupełnie nowego… Po kilku dniach, naszym oczom ukazała się dość niesamowita seria całej gamy efektów, looperów i całych stacji roboczych dla gitarzystów, którą producent oznaczył literą R czyli Revolution!

Od tamtej pory sukcesywnie przedstawialiśmy każdy model, a jest ich w sumie 11. Ich bardziej szczegółowe opisy znajdziecie w linku: https://uptone.pl/joyo-r-series.

Czy możemy mówić o tytułowej rewolucji? Napewno! JOYO nową, czwartą już generacją swoich efektów gitarowych przełamał pewną tradycję zrywając z dotychczasową, bardziej klasyczną stylistyką, stawiając na prawdziwie nowoczesny design. I nie chodzi tu tylko o bajeranckie podświetlenie ledowe, które na szczęście można wyłączyć, lub aktywować tylko w czasie pracy efektu, czy ogólny look każdej z kostek, choć przyznaję, że robią na mnie wrażenie. Cała seria zapowiada przede wszystkim powiew świeżości także brzmieniowej i do tego nadal w bardzo atrakcyjnej cenie!

Oczywiście absolutnie nie uważam, że znane bardzo dobrze do tej pory efekty, chociażby ze słynnej serii IRON czy JF były gorsze. To były i nadal są bardzo atrakcyjne efekty zwłaszcza patrząc na stosunek dość śmiesznej ceny do bardzo dobrej jakości.

Jednak nowa seria Revolution to zupełna inna generacja, zmiana myślenia o efektach przez inżynierów firmy i oczywiście brzmienia. Cieszymy się naprawdę, że mogliśmy je wreszcie zobaczyć na żywo i mamy wielką nadzieję, że cała ich armia trafi w końcu w nasze ręce abyśmy mogli je dla Was przetestować!

Oczywiście większość z nich jest już dostępna w polskich sklepach, więc sami również możecie je sprawdzić i kupić. Sądząc po pierwszych opiniach gitarzystów, wielu z Was powinna być zadowolona 🙂

Kończąc ten wywód zapraszamy Was do krótkiej relacji ze stoiska JOYO podczas Musikmesse 2019 i nowej serii Rrrrr!

P.S. Zastanawiam się jeszcze co kryje lub będzie się kryło pod symbolami R-10 i R-11, które producent, sądzę nie bez powodu, póki co ominął… 😉

Więcej szczegółów
Producent: http://www.joyoaudio.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here