JOYO przedstawia nowy wzmacniacz gitarowy – BanTamP XL JACKMAN II

1

Minęły 2 lata, odkąd firma JOYO Technology wprowadziła do sprzedaży serię BanTamP. Teraz, do cieszących się dużą popularnością wzmacniaczy dołącza nowa linia opatrzona nazwą BanTamP XL. Poznajcie pierwszy z nich – BanTamP XL JACKMAN II.

Serię BanTamP XL opracowano w oparciu o informacje zwrotne od klientów, zachowując jednak oryginalne cechy brzmieniowe BanTamP. Nowe heady wyposażono m.in. w dwa niezależnie regulowane kanały Clean i Overdrive, przełącznik nożny oraz 6 pokręteł.

W praktyce działa to tak, że każdy z kanałów posiada osobne potencjometry Gain, Tone i Volume. Warto tu dodać, że pomiędzy kanałami można przeskakiwać nie tylko za pomocą przełącznika na płycie frontowej, ale także za pomocą footswitcha podpiętego do odpowiedniego gniazda.

BanTamP XL JACKMAN II oferuje moc 20 W/8 Ohm, a producent wyposażył go w wejście gitarowe, gniazdo dla kontrolera nożnego, złącze pętli efektów (Send, Return), wyjście słuchawkowe oraz wyjście głośnikowe.
Wisienką na torcie jest możliwość obsługi sygnałów audio przesyłanych bezprzewodowo dzięki wbudowanemu odbiornikowi Bluetooth.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.joyoaudio.com/
Dystrybutor: https://fxmusic.pl/

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj