JOYO MA-10E: przenośny wzmacniacz do elektryka

0

JOYO Audio wypuszcza na rynek kolejny produkt z serii MA, który może zainteresować całkiem pokaźną liczbę gitarzystów. Tym razem jest to mały wzmacniacz gitarowy – JOYO MA-10E. Teraz jednak dedykowany do gitar elektrycznych.

Zanim jednak krótko napiszemy o MA-10E, przypomnijmy że dosłownie kilka dni temu pisaliśmy o odpowiedniku wzmacniacza dla gitarzystów akustycznych. Tekst możecie znaleźć w artykule JOYO MA-10A: Nowy kompaktowy wzmacniacz do gitary akustycznej.

MA-10E to w zasadzie ta sama konstrukcja zasilana bateryjnie bądź dzięki zasilaczowi DC 9V. Posiada te same potencjometry jednak dostosowane do warunków jakie stawiają gitary elektryczne – mocniejszy gain i większy zakres korekcji tone.
Poza tym spotkamy się z lustrzanym odbiciem wersji akustycznej, czyli gniazdem AUX bardzo przydatnym do coverów lub grania z backingtrackami, gniazdem słuchawkowe i wbudowany przełącznikiem – tym OD/Clean (dwukanał).

JOYO MA-10E również napędzany jest dzięki 5″ speakerowi. Całość posiada moc 10 W przydatną do grania w mieszkaniu, czy też małych salkach.
Na specjalną uwagę zasługuje estetyka w jakiej utrzymano nie tylko MA-10E ale całą serię.
Wzmacniacze nie biją w oczy agresywnymi kolorami i światełkami, a ich forma jest dostojna i nie przeszkadzająca w eksponowaniu go w dowolnym wystroju.

Więcej szczegółów:
Producent: www.joyoaudio.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here