JOYO MA-10A: Nowy kompaktowy wzmacniacz do gitary akustycznej

0

Zgodnie z zapowiedzią mamy pierwsze informacje, które udało się nam pozyskać na temat jednego z najnowszych urządzeń chińskiego producenta, firmy JOYO Audio. Co zatem drzemie w małym, kompaktowym wzmacniaczu?

JOYO MA-10A to jeden z najmłodszych produktów firmy JOYO AUDIO. Wzmacniacz zbudowano z myślą o gitarzystach często przemieszczających się ze swoim instrumentem. Zapewne najbardziej skorzystają z niego uliczni muzycy lub osoby koncertujące małych salkach. Moc 10 W, wystarczyć ma na nagłośnienie niewielkiego, spokojnego recitalu dając ciekawe brzmienie i design.
Wzmacniacz JOYO MA-10A to istny piękniś w rodzinie sprzętu nagłaśniającego. Jego wyraźna, choć nie przejaskrawiona barwa obudowy w jednoznaczny sposób skupia wzrok.

Dzięki specjalnym klamrom po bokach obudowy, JOYO MA-10A jest również sprzętem supermobilnym, którego przeniesienie odbywa się poprzez przypięcie paska (niestety nie jest dołączony do sprzętu) i narzucenie go na ramię niczym torebka. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że MA-10A jest sprzętem niebywale lekkim. Przy wadze 1 300 g, będzie on w zasadzie nieodczuwalnym balastem dla dzierżącego gitarę artysty.

Jeśli chodzi o parametry techniczne, wzmacniacz pochwalić się może całkiem fajnymi możliwościami. Na jego pokładzie znajduje się 5″ speaker, gniazda słuchawkowe, AUX oraz wejście gitarowe 6,3 mm. Ponadto producent oddaje nam do dyspozycji trzy potencjometry Volume, Tone, Gain oraz przełącznik Bright/Normal.
Zasilanie MA-10A odbywa się dzięki zasilaczowi lub sześciu bateriom AA.
Wzmacniacz dedykowany jest dla gitar akustycznych. Producent zapowiada, że MA-10A w sprzedaży ukaże się na początku przyszłego roku. Niestety ceny jeszcze nie znamy.

Więcej szczegółów:
Producent: www.joyoaudio.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here