Indyjski muzyk Prasanna odwiedza fabrykę PRS guitars

0

Prasanna jest jednym z bardzo niewielu propagatorów prastarej formy muzycznej pochodzącej z Indii. Muzyk kształci i wychowuje wielu młodych artystów, próbując zakorzenić w nich umiejętność gry przeplatającymi się liniami melodycznymi zwanymi “Raga”. Wraz ze swoimi trzema studentami, Prasanna odwiedził fabrykę PRS Guitars.

Występ który muzycy zaserwowali pracownikom fabryki PRS cieszy się niemałym zainteresowaniem. W ciągu zaledwie kilku dni, film obejrzało niemal 7000 internautów, co na tą grupę odbiorców jest nie lada wynikiem.
Prasanna odwiedził fabrykę wraz z trzema studentami w wieku od 12 do 14 roku życia.
Młodzi artyści – od lewej, Avyay, Srivats i Praveen, glissują po gryfach PRS jak szaleni. Na zakończenie, sam Prasanna prowadzi ostatnią linię melodyczną, obejmując glissami nawet 5 progów. Spróbujcie sami, a szybko zorientujecie się, że w tempie proponowanym przez hinduskiego artyste jest to niemal niemożliwe 🙂

Gitary PRS znajdziecie na stronie producenta www.prsguitars.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.fxmusic.com.pl
Prasanna znajdziecie również na jego stronie www.guitarprasanna.com

UDOSTĘPNIJ
Krzysztof Mendyk
Posiadacz dwóch unikatów - Epiphone Elvis Presley - model Elvis-CE i Epiphone Genesis Deluxe Pro. Twórca i założyciel grupy o nazwie "Domowe Studio Gitarowe", prowadzonej na łamach facebooka od 2015 roku. "Pasją jest przeżyć, a nie żyć"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ