Ibanez AE410-LGS z serii Platinum Collection

0

Kolejny, wyjątkowy model z serii Platinum Collection od Ibanez Guitars to AE410 w wykończeniu LGS: Natural Low Gloss. Czym może pochwalić się nowy elektro-akustyk?

Gitara akustyczna Ibanez AE410-LGS posiada podstrunnicę wykonaną z Macassar Ebony, płytę rezonansową z litego drewna Sitka Spruce, mostek z Macassar Ebony. Do tyłu i boczków użyto litego drewno African Mahogany. AE410 została ponadto wyposażona jest w nowo-opracowane ożebrowanie X-M Bracing, a także Advanced Comfort Grip z zaokrąglonym gryfem dla zapewnienia najwyższej grywalności n wszystkich prograch.

Do tego podobnie jak w opisywanem przez nas modelu Ibanez AAD400CE (także z nowej linii Platinum Collection) przetworniki AP11 Magnetic oraz Contact, a dodatkowo mamy tu jeszcze T-bar pod siodełkiem, który redukuje hałas i zapewnia szeroki zakres naturalnego dźwięku w stylu piezo.

Kształt korpusu AE i wykończenie Natural Low Gloss w tym wysokiej jakości instrumencie to niewątpliwie uwieńczenie perfekcyjnego projektu. A za jego bezpieczeństwo odpowiada twardy futerał w zestawie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

POWIĄZANY ARTYKUŁ:

Ibanez AAD400CE-LGS z najnowszej linii Platinum Collection

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj