01/09/2018: Premiera najnowszego albumu Piotra Krępecia “Movement in Silence” w Gdańsku!

0

Już 1 września 2018 o godz. 19:00 zapraszamy Was na koncert do Oliwskiego Ratuszu Kultury w Gdańsku, gdzie swoją premiera będzie miał nowy album Piotra Krępecia “Movement in Silence”.

Jednocześnie będzie to inauguracja jego trasy koncertowej promującej najnowszy dorobek artysty – PIOTR KRĘPEĆ MOVEMENT IN SILENCE TOUR 2018. Płyta w całości nagrana jest na akustycznej gitarze barytonowej i zawiera 11 autorskich kompozycji.

  • Bilety dostępne na stronie www.kupbilecik.pl
    oraz od wtorku do niedzieli w Restauracji Tu Można Marzyć, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25 od 10.00-20.00
  • 20 zł w przedsprzedaży
  • 25 zł w dniu wydarzenia

„Movement in Silence” to ukłon w stronę prostoty i mocno improwizowanego sposobu grania. To zbiór miniatur stanowiących jedną spójną całość.mówi Piotr Krępeć.

“Piotr Krępeć przyszedł, wypił kawę, pogadał, powiedział, że mu zimno i nic z tego nie wyjdzie, a po 40 minutach był album”wspomina pracę z muzykiem Kris Górski, właściciel studia AudioPlanet

“Muzyka Piotra błyskawicznie wprowadza w stan, w którym zapomina się o codzienności. Dużo przestrzeni i oddechu oraz pełne i równocześnie naturalne brzmienie gitary powodują zasłuchanie absolutne. Te doświadczenia towarzyszyły mi podczas całej pracy nad albumem i mam nadzieję, że będą też Państwa udziałem/ Waszym udziałem/ udziałem wszystkich słuchaczy.”Magdalena Piotrowska, Hear Candy Mastering.

Więcej szczegółów:
Strona wydarzenia: www.facebook.com/events/207632873265350
Oliwski Ratusz Kultury: www.ratuszkultury.pl
Piotr Krępeć: www.piotrkrepec.com/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here