Gitara PRS S2 VR Vela sygnowana nazwiskiem Vernona Reida

0

No cóż, znowu PRS z kolejnym przepięknym instrumentem. Tym razem będzie kolorowo i dźwięcznie – czyli po prostu bajecznie! Przedstawiamy PRS S2 VR Vela.

Seria PRS S2, produkowana w Stanach Zjednoczonych, wzbogaciła się o kolejny wspaniały instrument. Jest to, sygnowany nazwiskiem Vernona Reida PRS S2 VR.
Instrument wyjątkowy, piękny i rzeczywiście inny niż wszystkie z dotychczasowej kolekcji firmy.

Pierwsze co rzuca się w oczy to malowaniu instrumentu. Firma PRS, wraz z Vernonem stworzyła instrument w dwóch odmianach kolorystycznych – Egyptian Gold i klasycznym Black. Obie “ubrano” w kolorowy pickguard zaprojektowany przez samego Vernona Reida.

Co do budowy instrumentu. PRS S2 VR Vela stworzono na bazie mahoniowego korpusu oraz gryfu o profilu V z palisandrową podstrunnicą i 22 progami.
Za elektronikę odpowiadają dwa pickupy PRS HFS sterowane za pomocą dwóch potencjometrów – Volume i Tone oraz pięciopozycyjnym przełącznikiem. Gitarę wyposażono również w most Floyd Rose 1000 Series Tremolo oraz klucze PRS Low Mass Locking.

Niestety, gitara dostępna była w bardzo ograniczonej ilości i czasie, tj. pomiędzy 8 sierpnia, a 30 września 2017.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.prsguitars.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here