EVH prezentuje nowe gitary z serii Wolfgang oraz 5150 Series

0

Pamięć po zmarłym w zeszłym roku Eddiem Van Halenie trwa wraz z jego muzyką oraz sprzętem inspirowanym jego twórczością i wzorowanym na jego własnych instrumentach i wzmacniaczach – a marka EVH podsyca ją właśnie nowymi modelami gitar.

Powracająca na rynek seria EVH 5150 Series to nawiązanie do klasycznego kształtu gitar Eddiego i shredderskiego charakteru. Wyposażona w dwa humbuckery, ruchomy mostek, szybką szyjkę o zmiennym radiusie (12-16″) oraz przycisk “kill switch”, oferowana jest w dwóch wariantach: Deluxe Poplar Burl z korpusem z lipy i wzorzystą nakładką z topoli prześwitującą spod dwukolorowego wykończenia typu “burst”, oraz Standard o korpusie wykonanym w całości z drewna lipowego i pokrytym jednolitym kolorem.

EVH 5150® SERIES DELUXE POPLAR BURL

Modele EVH Wolfgang  to nowocześniejsze spojrzenie na hard-rockową wyścigówkę, bazujące na instrumentach, jakimi Van Halen posługiwał się w późniejszym okresie działalności. Korpus o charakterystycznym, zaokrąglonym kształcie dostępny jest tutaj w kilku odmiennych wariantach drewna i wykończenia, włączając w to piękne nakładki z klonu wzorzystego, egzotycznego drewna bocote lub koa.

EVH WOLFGANG® SPECIAL QM, BAKED MAPLE

Więcej szczegółów:
https://www.evhgear.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj