Ernie Ball Music Man prezentuje kolekcję gitar Ball Family Reserve

0

Elektryzujące wieści napłynęły wprost od jednego z największych producentów sprzętu muzycznego na świecie. Legendarne jeszcze przed premierą instrumenty, zyskują sobie coraz to większą liczbę fanów. Poznajcie najnowsze modele z kolekcji Ball Family Reserve.

Nie będziemy zagłębiać się tutaj w specyfikacje i inne techniczne detale. Każdy kto kiedykolwiek miał styczność z gitarami Music Man dokładnie wie, że każdy z modeli to instrument wyjątkowy, a wręcz jedyny w swoim rodzaju.

Wraz z nadejściem września, firma Ernie Ball Music Man zaprezentowała  trzy niesamowite gitary – Valentine w wykończeniu Ivory WhiteMajesty Claro w wykończeniu Walnut oraz Axis Super Sport w wykończeniu Trans Light Black.

Cała kolekcja, bo z szacunku nie nazwiemy tego po prostu serią, jest oddaniem hołdu ostatnim z ostatnich, czyli rodzinie Ball, która nieprzerwanie od 1984 roku łączy najnowsze technologie ze starym rzemiosłem budowy instrumentów.
Rodzinna, trzyosobowa firma na kalifornijskim wybrzeżu buduje gitary nie tylko klasyczną metodą lutniczą. W instrumentach nie brakuje innowacyjności i nowatorskich, technologicznych rozwiązań. Sterling Ball, oraz jego synowie Brian i Scott budują gitary z najwyższą starannością o każdy ich szczegół. Począwszy od walorów akustycznych, przez elektronikę, a kończąc na wykończeniach, instrumenty spod ręki tej niesamowitej rodziny są wyjątkowe począwszy od wybranego kawałka drewna, po ostatnią polerkę przed wysyłką do klienta.
Rodzina Ball buduje zarówno elektryczne gitary z segmentu Premium, jak i gitary basowe.
Instrumenty swoją premierę będą miały już 17 września tego roku. Jest na co czekać!!!

Kolekcję znajdziecie pod adresem www.music-man.com. Dystrybutorem Ernie Ball Music Man jest natomiast www.musicinfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj