Electrum – wirtualny zestaw gitarowy od United Plugins i Muramasa Audio

0

Z połączenia sił firmy United Plugins i teamu deweloperskiego Muramasa Audio powstała rozbudowana wtyczka gitarowa o nazwie Electrum, łącząca w jednym oknie wirtualny wzmacniacz, kolumnę i łańcuch efektowy.

Koncepcja zmieszczenia wszystkich tych trzech elementów, składających się na brzmienie gitary elektrycznej, w przestrzeni pojedynczego okna wynikła z chęci zmaksymalizowania ergonomii. Takie rozmieszczenie poszczególnych modułów ma spowodować, że obsługa całego pluginu będzie szybsza i wygodniejsza niż w większości typowych wtyczek gitarowych.

Electrum zawiera następujące sekcje: AMP, AUTOWAH, CABINET, COMPRESSOR, DELAY, DISTORTION, DOUBLER, EQ, GATE, MODULATION oraz REVERB, a regulacja wszystkich ich parametrów dostępna jest od razu w głównym widoku panelu sterowania, bez konieczności zagłębiania się w menu i ukryte opcje.

Intuicyjność obsługi wspomaga kolorystyczne oznaczenie kolejnych elementów łańcucha sygnałowego, a cały panel może być ubrany w dwie różne szaty graficzne: stylizowaną na prawdziwe, analogowe urządzenia lub uproszczoną, podobną do wirtualnych syntezatorów.

Kolejność modułów można dowolnie zmieniać, po prostu przeciągając je w inne miejsce, tworząc nawet bardzo nietypowe bądź niemożliwe do zrealizowania w rzeczywistym świecie konfiguracje.

Jeśli postanowicie sami spróbować, możecie przez dwa tygodnie korzystać z darmowej wersji testowej, do pobrania na stronie producenta. A jeśli zdecydujecie się na zakup, jeszcze przez 10 dni obowiązuje promocyjna cena zaledwie 15 dolarów (później wzrośnie ona do 149 USD).

Zobaczcie sami jak wygląda i posłuchajcie jak brzmi Electrum od United Plugins i Muramasa Audio:

Więcej szczegółów:
https://unitedplugins.com/Electrum

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj