BOSS DS-1W Waza Craft – nowy, pomarańczowy ninja!

0
BOSS DS-1W Waza Craft

Słynny gitarowy efekt distortion BOSS DS-1 powraca w specjalnej, zmodyfikowanej wersji Waza Craft, ostrej jak japoński miecz.

BOSS DS-1 Distortion to jeden z najstarszych i najpopularniejszych efektów gitarowych tego typu, produkowany od roku 1978 po dziś dzień. Używali go w swojej karierze tak różnorodni stylistycznie gitarzyści jak Steve Vai, Gary Moore, Chuck Schuldiner, Kurt Cobain czy Mike Stern.

BOSS-DS-1

BOSS DS-1 to także jeden z przesterów najchętniej przerabianych przez domowych majsterkowiczów, jak i profesjonalne firmy zajmujące się modyfikacją gitarowej elektroniki. Czy można jednak wyobrazić sobie lepszą wariację DS-1 niż ta, przygotowana przez samego producenta?

BOSS DS-1W to kolejna kostka ze stemplem Waza Craft, wychodząca ze stajni japońskiego producenta, dopieszczona pod każdym względem. Poziom sygnału DS-1W został zwiększony o 6 dB w stosunku do standardowego DS-1, dopracowany, dyskretny układ analogowy ma oferować jeszcze lepszą jakość dźwięku, a dodany drugi tryb „Custom“ powoduje pogrubienie brzmienia i jego mocniejsze skupienie wokół częstotliwości środkowych.

BOSS DS-1 BOSS DS-1W Waza Craft

Nowy BOSS DS-1W Waza Craft ma być oferowany w cenie 150 USD.

Więcej szczegółów: https://www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj