BazOk i prototypowy efekt Rockers-Drive

0

Rockers-Drive to projekt, który śmiało można nazwać “szalonym”. Bartek BazOk Zelek wraz ze swoją ekipą fanów Bazrockers będącego częścią dużego kanału Youtube BazOk. Efekt zaprezentowany przez Bartka posiada wszystko to, czego pragną jego widzowie. Podwójny Gain, pełnia korekcji i podział brzmień na Vintage i Modern.

Rockers-Drive nazywany czasem Bazrockers-Drive od kanału, który Bartek prowadzi, to efekt będący owocem pracy niemal całej społeczności, którą zrzesza prowadzący.
Kostkę utrzymano póki co w koncepcyjnej formie wizerunkowej bez jakichkolwiek słodkich grafik i na tym etapie niepotrzebnych upiększeń. Oczywiście mamy zapewnienie, że gdy efekt trafi do manufakturowej produkcji, okraszony będzie ciekawszą obudową. Trzymamy oczywiście za słowo 🙂

Jeśli chodzi zaś o walory techniczno-brzmieniowe, Rockers-Drive pochwalić się może niebagatelną ilością możliwości kreowania brzmienia dzięki kilku potencjometrom: Volume, Treble, Mids, Bass oraz Gain I i Gain II (uruchamiane za pomocą dwóch przycisków nożnych.
Brzmienie tego nowatorskiego, bądź co bądź, projektu to autentyczna kwintesencja wszystkiego tego, co większość z nas chciałaby usłyszeć.
Mamy nie tylko spore wzmocnienia sygnału, ale i delikatniejsze przesterowanie pozwalające na mniej szaleńczą grę. Usłyszeć możemy również rockowe przestery przypominające te z lat 50/60 ubiegłego stulecia.
Jednak najciekawsze kryje się po połączeniu dwóch Gainów. Wtedy już sytuacja wymyka się delikatnie spod kontroli, dając nam możliwości rzeczywiście mocnego, choć nadal nieprzekombinowanego brzmienia.

Pamiętajcie, że również Wy możecie stać się testerami efektu Rockers-Drive. Wystarczy, że zostaniecie patronem kanału Bartka, a natychmiast znajdziecie się na liście oczekujących na testy.
Do dzieła 🙂

Więcej szczegółów
Zostań patronem: www.patronite.pl/baz0k
Bartosz BazOk Zelek: www.bazok.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here