Basista Adam Swan [Monuments] wybrał sprzęt marki EBS!

0

Wzmacniacze basowe EBS Reidmar 750 oraz kolumny z serii Classic Line to sprzęt, na który zdecydował się basista grupy Monuments – Adam Swan!

Adam Swan jest basistą i współzałożycielem wysoko cenionego brytyjskiego zespołu prog-metalowego Monuments, który niedawno wydał nowy album Phronesis i w październiku 2018 wyruszył w trasę koncertową.

Po poprzednim albumie The Amanuensis, zespół koncertował przez dwa lata na całym świecie, zdobywając coraz więcej fanów i dzieląc sceny z takimi zespołami jak Karnivool, Protest the Hero, czy Devin Townsend. Był to przełomowy okres ich artystycznej kariery, dzięki któremu zdobyli reputację jednego z liderów gatunku dzisiejszego progresywnego metalu.

Tym bardziej cieszy firmę EBS fakt, że muzyk tak zacnego bandu decyduje się na sprzęt ich marki. Jak wspomnieliśmy wyżej, na wyposażeniu artysty znalazły się świetne i doceniane na całym globie wzmacniacze basowe EBS Reidmar 750, a także równie popularne kolumny basowe z serii Classic Line.

Wzmacniacz basowy typu head: EBS Reidmar 750, święci triumfy na rynku już od ponad 3 lat. Wyjątkowej jakości konstrukcja tego wzmacniacza zapewnia świetne brzmienie, które idealnie odzwierciedla charakter gitary basowej. Duża moc (700W), zapewniająca odpowiedni zapas, a przy tym lekka konstrukcja (zaledwie 3,7kg) sprawia, że to idealny wybór dla wielu basistów. Na pokładzie znajdziemy wszystko czego potrzebujemy: 4-pasmowy equalizer, kompresor/limiter, pętle efektów (send and return), wyjście słuchawkowe czy zbalansowane gniazdo XLR do pracy zarówno w studiu jak i na scenie.

Jeśli połączymy go z jedną z kolumn basowych serii Classic Line, na które zdecydował się Adam Swan, to jak komentuje: “…otrzymujemy zestaw idealny do każdych warunków muzycznych z jakimi stykam się każdego dnia. Będąc w zespole, który wciąż wykorzystuje pełny backline, muszę koniecznie usłyszeć i poczuć każdą nutę na scenie. Reidmar 750 wraz z kolumnami EBS ClassicLine 8×10 pomaga mi to osiągnąć, pozwalając cieszyć się każdym koncertem i mając pewność, że gdziekolwiek jestem na scenie, będę mógł usłyszeć siebie i poczuć ten solidny bas, który jest wizytówką marki EBS. “

Więcej szczegółów:
Producent: https://ebssweden.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here