Alex Hutchings z video-instrukcją obsługi BOSS WAZA-AIR

0

Jeśli tak samo jak my uważacie, że samouczki video pozwalają znacznie szybciej przyswoić wiedzę, zapraszamy Was do skorzystania z filmowej instrukcji obsługi BOSS WAZA-AIR. Alex Hutchings prezentuje w niej, jak w pełni wykorzystać możliwości tych niezwykłych słuchawek.

Ćwiczenie gry na gitarze w warunkach domowych kojarzy się Wam tylko i wyłącznie z podpiętymi do wzmacniacza słuchawkami? Jeśli jeszcze nie wiecie, te czasy to już zamierzchła przeszłość.
Teraz wystarczy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy BOSS WAZA-AIR z wbudowanym wzmacniaczem, by móc godzinami cieszyć się soczystym brzmieniem instrumentu. Zupełnie bez stresu, a tym bardziej bez irytujących i walających się wszędzie kabli.

Dziś mamy dla Was trwającą ponad 10 minut video-instrukcję obsługi tych zaawansowanych słuchawek. Dowiecie się z niej m.in. jak działają poszczególne elementy sterujące, jak sparować słuchawki z waszym telefonem, jak zapisać swoje ustawienia i wiele innych tematów.

O słuchawkach pisaliśmy już obszernie w artykule BOSS WAZA-AIR! Bezprzewodowe słuchawki z wbudowanym wzmacniaczem gitarowym?!?!, jeśli zatem interesują Was szczegóły i specyfikacje, zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Cena BOSS WAZA-AIR to ok 1900 PLN.

Więcej szczegółów
https://www.boss.info/pl/products/waza-air

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here