Adam Dudek o gitarze Dean Gran Sport. Niska cena i świetne parametry!

1

Czy gitara za 2500 PLN może szczycić się na tyle dobrymi parametrami, by mogła zastąpić dużo droższego konkurenta z rodziny SG? Adam udowadnia, że jak najbardziej. Obejrzyjcie test gitary Dean Gran Sport.

Fajnie, że są jeszcze producenci, którzy dbają o swoich klientów. Bo jak inaczej nazwać fakt, iż świeżo kupiona gitara nie wymaga żadnych dodatkowych ustawień i kombinacji? Czy rzeczywiście da się zrobić gitarę świetną brzmieniowo z zachowaniem wysokich parametrów technicznych w niskiej cenie? Jak widać odpowiedź brzmi: TAK!

Dean Gran Sport to instrument niemalże w całości wykonany z mahoniu. Jedynie hebanowa podstrunnica niejako przełamuje mahoniowy monopol Gran Sport.
Producent zdecydował się na wykorzystanie przetworników USA DMT Nostalgia BKBK i USA DMT Equalizer BKBK, co wydaje się być wprost genialnym rozwiązaniem. Instrument brzmi ciepło, klarownie i wyraziście. Przesterowany daje natomiast wiele frajdy z gry, jak przystało na Dean Guitars.

Więcej dowiecie się ze strony producenta www.deanguitars.com oraz ze strony polskiego dystrybutora www.fxmusic.com.pl

1 KOMENTARZ

  1. Gdyby tak było, wszyscy znani gitarzysci graliby na tych tanich gitarach, bo po co płacić bajońskie kwoty, kiedy to samo mozna mieć za 250 zł albo 1500..
    Adama Dudka kanał polecam tylko początkującym, którzy chcą żeby rodzice kupili im pierwsza gitarę..
    Bardzo słabiutki “gitarzysta” z niezbyt rozległą wiedzą w tym temacie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj