11-14/10/2018: XI Edycja Warsztatów Jazzowych w Borach Tucholskich!

0

Bory Tucholskie to idealne miejsce na wypoczynek. Jeziora, lasy, natura i wszystko czego potrzebujesz do regeneracji swojego ciała i umysłu. Klimat sprzyja także muzykowaniu tak więc w imieniu organizatorów zapraszamy Was na XI Edycję Warsztatów Jazzowych, które odbędą się w październiku.

Tegorocznymi wykładowcami będą Maciej Grzywacz – gitarzysta, kompozytor i aranżer, oraz Kuba Stankiewicz – jeden z najlepszych polskich pianistów jazzowych. Więcej o nich TUTAJ: www.warsztatyjazzowe.pl/wykladowcy

“Warsztaty są organizowane z myślą o osobach dorosłych. Zależy nam na tym, by nasi uczestnicy dobrze czuli się wśród swoich rówieśników, którzy muzykują dla przyjemności, amatorsko. Obojętnie czy grasz, śpiewasz od lat, czy dopiero niedawno rozpoczęła się Twoja przygoda z muzyką, jeżeli chcesz rozwinąć swoje umiejętności pod okiem doświadczonych nauczycieli, w miłej atmosferze – te warsztaty są dla Ciebie!”

Atutem warsztatów jest ich bardzo kameralna atmosfera. Zajęcia odbywają się w dwóch małych grupach, dzięki czemu każdy z uczestników jest traktowany indywidualnie przez wykładowcę i może muzykować do woli. Z myślą o komforcie gości, każdemu z nich zapewniane jest zakwaterowanie w przestronnym pokoju z łazienką.

Wszystkie szczegóły dostępne na stronie: www.warsztatyjazzowe.pl oraz na www.facebook.com/events/154470232092222

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here