[11/10/2019] Warsztaty L.R. Baggs z Robertem Cichym w sklepie muzyczny Pasja

0

W imieniu organizatorów, zapraszamy was już w najbliższy piątek (11/10/2019) na bezpłatne warsztaty dotyczące serii efektów L.R. Baggs #ALIGN, które poprowadzi Robert Cichy w warszawskim salonie muzycznym Pasja!

Na warsztatach Robert Cichy zaprezentuje wysokiej klasy efekty L.R. Baggs serii ALIGN: Align Session, Align Delay, Align Reverb, Align Active DI, Align Equalizer, Align Chorus korzystając z pedalboardu JTJ Audio Matches.

Dowiesz się, do czego służą, w jaki sposób je kreatywnie wykorzystać i co uzyskasz, gdy je ze sobą połączysz. Muzyk w praktyce zademonstruje, jak z efektami uzyskać oryginalne, ciekawe brzmienia.

Robert Cichy – Gitarzysta, wokalista, kompozytor i producent muzyczny. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z Anią Dąbrowską, Anią Rusowicz, Urszulą Dudziak, Michałem Urbaniakiem. Lider zespołu Chilli oraz June. Koncertował na największych Festiwalach w Polsce, a także za granicą m.in. w Japonii, Francji, Turcji, Anglii, Włoszech oraz na Mauritiusie.
Za swój solowy album “Smack” otrzymał w tym roku dwie statuetki Fryderyka (najlepsza płyta country/blues oraz najlepsza produkcja muzyczna country/blues).

  • Termin: 11.10.2018
  • Start: godz. 17.00
  • Miejsce: Salon gitar akustycznych w sklepie muzycznym Pasja
    ul. Wiktorska 7/11, Warszawa

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/616593588745798

Więcej szczegółów o L.R.Baggs:
Producent: https://www.lrbaggs.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj