TRIBUTE TO AC/DC w Starej Piwnicy we Wrocławiu! 08/06/2018

0

W ramach cyklu “Gitarowe Przeboje Wszech Czasów” czas na kolejną muzyczną petardę! 8 czerwca zapraszamy do klubu muzycznego Stara Piwnica na koncert TRIBUTE TO AC/DC! Muzyczny wieczór z twórczością legendy rocka poprowadzi zespół AS/DS z Ukrainy , który uzyskał certyfikat oficjalnego tribut bandu AC/DC.

500 występów w przeciągu pięciu lat. Tysiące fanów. Najlepszy tribute band AC/DC w Europie Wschodniej, eksplozja dźwięków i świateł!
AS/DS tworzą wyjątkowy projekt, ponieważ są bardzo podobni do samego AC/DC nie tylko z wyglądu. Grają w bardzo podobnym do oryginału stylu i z taką samą mocą, trudną do opisania, ale łatwą do odczuwania.
Scena płonie pod tymi facetami! Podobieństwo do oryginału, jakość dźwięku i barwa głosu pozytywnie zaskakują publiczność.
Przygotujcie się na dwie godziny najlepszych utworów AC/DC!

Gdzie i kiedy:

  • 8.06.18 godz.20.00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15, Wrocław

Bilety:

  • bilety: 30 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: [email protected], 35 zł – w punktach sprzedaży, 40 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketmaster.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl
rezerwacje: [email protected]

Więcej szczegółów:
www.starapiwnica.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here