Valeton GP100, popularny multiefekt gitarowy, doczekał się nowej aktualizacji firmware do wersji 1.9. Ta aktualizacja wprowadza kilka nowych efektów, które z pewnością zainteresują gitarzystów poszukujących świeżych brzmień.
Firma Valeton, znana z produkcji wszechstronnych i kompaktowych multiefektów gitarowych, niedawno zaktualizowała swoją rodzinę produktów GP200 do wersji 1.5.2. Teraz nadszedł czas na mniejszego brata – model GP100. Najnowsza aktualizacja firmware przynosi szereg nowych efektów, które rozszerzają możliwości tego urządzenia.
W wersji 1.9 znajdziemy następujące nowe efekty:
- “Hammy” w sekcji PRE – efekt wzbogacający brzmienie gitarowe o unikalny charakter.
- “14 Boost” w sekcjach PRE i DST – dwa nowe warianty boostera, które zwiększają dynamikę i siłę sygnału.
- “Penesas” w sekcji DST – nowy efekt distortion, dodający agresywności i głębi.
- “UK 900” w sekcji AMP – symulacja wzmacniacza, która oddaje brzmienie klasycznych brytyjskich konstrukcji.
- “Dual Echo” w sekcji DLY – podwójny delay, pozwalający na tworzenie złożonych, przestrzennych efektów echa.
- “Shimmer” w sekcji RVB – reverb z efektem shimmer, dodający przestrzeni i eterycznego charakteru.
Aktualizacja firmware oraz oprogramowanie są dostępne do pobrania na stronie producenta [TUTAJ]. Dzięki tym nowym efektom Valeton GP100 staje się jeszcze bardziej wszechstronnym narzędziem dla gitarzystów, oferując bogaty zestaw brzmień w kompaktowej formie. Użytkownicy mogą cieszyć się nowymi możliwościami, które pozwalają na jeszcze większą kreatywność i eksperymentowanie z dźwiękiem.
Więcej szczegółów
Producent: https://www.valeton.net
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl