Trimex na Audio Video Show 2018

0

Firma Trimex była obecna na wszystkich edycjach Audio Video Show. Będzie i na tegorocznej. Tak jak w zeszłym roku – do dyspozycji zwiedzających zostaną uruchomione trzy pomieszczenia – Arkadia I, Arkadia II, Arkadia III w hotelu Radisson Blu Sobieski.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu Trimex zaprezentuje między innymi produkty marki:

  • LYNGDORF AUDIO:
    Najnowszy system składa się ze wzmacniacza TDAI-3400, odtwarzacza CD-2 oraz systemu głośników FR-1. Opcjonalnym elementem jest subwoofer BW-2. System umożliwia stosowanie zestawów głośnikowych innych firm, co również zostanie zaprezentowane na przykładzie kolumn głośnikowych Davis Acoustics. Wzmacniacz TDAI-3400 o mocy 2 x 400W jest też wyposażony w autorski system korekcji akustycznej pomieszczenia: Roomperfect oraz posiada wbudowany streamer sieciowy.
  • EXPOSURE:
    Brytyjska firma powstała w roku 1974. Do dziś mocno zaznaczyła swą obecność na światowym rynku audio. Pomimo konserwatyzmu, jaki ją cechuje, idzie z duchem czasu, tworząc nowe produkty. Trimex zaprezentuje między innymi serię produktów – XM oraz najnowszy system dzielony 5010 w postaci przedwzmacniacza i monofonicznych końcówek mocy (200W przy 8 Ohm, 370W przy 4 Ohm). Ponadto obecne będą też znane już dotychczas serie – 1010, 2010S2 oraz 3010S2.
  • DAVIS ACOUSTICS:
    Francuski producent kolumn głośnikowych działający od 1986 roku, znany dzisiaj na całym świecie, zarówno ze względu na swoje własne konstrukcje, jak i na przetworniki, które firma dostarcza innym producentom. Zaprezentowane zostaną kolumny z serii Discovery, Balthus, 30, Courbet, Heritage, a także najnowsza konstrukcja – duży, podstawkowy głośnik Nikita 3.0 z serii Dream.

Wszystkie systemy łączone będą kablami brytyjskiej firmy TCI Cables działającej na rynku nieprzerwanie od 1993 roku. Okablowanie firmy TCI będzie użyte w połączeniach wszystkich prezentowanych systemów.

Więcej szczegółów:
Dystrybutor – www.trimex.pl

Więcej o Audio Video Show 2018 znajdziecie w tekście:

Audio Video Show 2018: XX edycja wyjątkowych targów audio w Warszawie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj