“Start NaGranie” – Radiowa Trójka szuka muzycznych talentów

0

Wielu marzyło, by pojawić się w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Równie wielu marzy, by mieć choć raz okazję zagrać w nim swoje utwory. A jeśli to marzenie przekuć w rzeczywistość? Weź udział w KONKURSIE jakiego jeszcze nie było! Program Trzeci Polskiego Radia zaprasza obiecujących artystów do studia im. Agnieszki Osieckiej!

Własna płyta i koncerty zawsze były poza Twoim zasięgiem? Dzięki nowemu konkursowi Radiowej Trójki, możesz stać się nowymi gwiazdami polskiej muzyki! Wystarczy, że zgłosisz się do programu “Start NaGranie!“, a zyskasz niepowtarzalną szansę na zagranie w trójkowym studiu koncertowym im. Agnieszki Osieckiej, obecność na trójkowej antenie, a dla najlepszych – kontrakt na nagranie własnej płyty.

Jednym słowem, na stanięcie we wrotach wielkiej kariery.

– Wierzymy, że wielkie talenty muzyczne rodzą i czają się w każdym zakątku Polski, w każdej grupie społecznej i chcemy je wydobyć. To nasz obowiązek Gwarantujemy że z nami Wam się uda Start NaGranie! Tej jesieni tylko w Trójce i na Portalu Polskiego Radia.
– mówi Wiktor Świetlik, dyrektor Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Jeśli masz zespół muzyczny lub jesteś solistą, masz własny repertuar, chcesz wyjść z garażu i pokazać światu własną twórczość zgłoś się do nas. Twoją piosenkę usłyszy i oceni jury złożone z radiowych fachowców i wybitnych gwiazd sceny muzycznej. To oni wybiorą uczestników koncertów emitowanych na antenie Trójki i w internecie.
Na zwycięzców czeka kontrakt płytowy w Agencji Muzycznej Polskiego Radia a na wszystkich zakwalifikowanych możliwość publicznego występu w „Trójce”, wspaniałe doświadczenie i twórcze rady jurorów.

Konkurs odbywać się będzie w dniach 12 września do 21 grudnia 2018 roku.
Uczestników będzie można usłyszeć podczas 12 audycji “Start NaGranie”, które emitowane będą pomiędzy 5 października, a 21 grudnia 2018 roku na antenie Programu III Polskiego Radia oraz w mediach internetowych.

Aby wziąć udział w konkursie należy prawidłowo wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na www.polskieradio.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października do godziny 23:59:59.

Pełny regulamin (koniecznie przeczytajcie!) znajdziecie TU. Do programu mogą przystąpić osoby, które mają miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz skończyły 18 rok życia. Małoletni powyżej 15 lat życia muszą posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego (rodzic/opiekun).

Hirek – kogo szuka w SNG

Hirek Wrona opowiada o tym kogo szuka w Programie #StartNaGranie! Jeśli mowa jest o Tobie to koniecznie wyślij zgłoszenie! ? Czekamy!

Opublikowany przez Start NaGranie Niedziela, 30 września 2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj