Zapowiedź PreSonus FaderPort 8

0

Targi NAMM Show już za dwa miesiące, a my znamy przynajmniej kilka propozycji, które pojawią się w kalifornijskim Anaheim.

Jedną z nich będzie kontroler DAW PreSonus FaderPort 8. To wysoce zaawansowane urządzenie niesie z sobą szereg rozwiązań ułatwiających żywot każdemu producentowi muzycznemu, współpracującemu z cyfrowymi stacjami roboczymi.
FaderPort 8 nie jest dedykowany jednemu producentowi oprogramowania. Z jego usług będzie można skorzystać zawsze wtedy gdy nasz sekwenser obsługiwać będzie protokoły Mackie Control oraz HUI.
Samo urządzenie, tak jak wspomniałem wcześniej, niesie z sobą wiele rozwiązań ułatwiających produkcję muzyczną. Wśród nich znajdziemy chociażby osiem czułych na dotyk, zmotoryzowanych suwaków 100 mm, a także 57 przycisków oferujących 78 różnych funkcji. PreSonus FaderPort 8 pozwala szybko powiększyć widok w trakcie edycji, dopasować tempo jednym przyciskiem, modyfikować parametry wtyczek, zarządzać miksami AUX, oraz kontrolować poziomy ścieżek jednym ruchem dłoni.

Generalnie rzecz ujmując, kontroler zapowiada się naprawdę ciekawie, o czym przekonamy się już niebawem na targach NAMM Show w Kalifornii.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.presonus.com
Więcej produktów marki PreSonus znajdziecie również na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here