Za darmo karta DSP UAD-2 QUAD przy zakupie preampu mikrofonowego 4-710D!

0

Wakacyjne szaleństwo w Universal Audio! 3.000 zł piechotą nie chodzi, a tyle jest warta karta Universal Audio DSP UAD-2 QUAD, którą dostaniecie zupełnie za darmo przy zakupie preampu mikrofonowego Universal Audio 4-710D!

Jeśli więc chcesz zostawić w portfelu trochę kasy na wakacyjne wojaże, a masz w planach modernizacje swojego studio to jest ku temu świetna okazja!

Do 30.09.2018 kup nowy preamp mikrofonowy z płynną regulacją nasycenia 4-710d, zarejestruj na stronie producenta Universal Audio, a otrzymasz ZA DARMO nową kartę DSP UAD-2 QUAD – do wyboru: Thunderbolt, FireWire, USB lub PCI.

Preamp mikrofonowy 4-710d posiada wyjątkową funkcję mieszania brzmienia lampowego z tranzystorowym. Ma limiter oparty na  konstrukcji kompresora 1176, osiem dodatkowych wejść w postaci gniazd ADAT oraz inserty na każdy kanał.

W połączeniu z bezpłatną kartą DSP UAD-2 QUAD i dołączonym do niego pakietem wtyczek Analog Classics Plus takich jak Teletronix, Fairchild, Pultec i inne – wzbogacisz swoje studio o najbardziej autentyczne analogowe emulacje.

UWAGA: Promocja trwa od 1.07.2018 do 30.09.2018.

Więcej szczegółów:
Producent: www.uaudio.com/complete-studio-upgrade
Dystrybutor: audiostacja.pl/promocja-zgarnij-uad-2-quad

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here