[VIDEO PL] Analogowy automat perkusyjny Uno Drum od IK Multimedia

0

Zapowiadany przez nas niemalże rok temu automat perkusyjny IK Multimedia Uno Drum, od czasu premiery zyskał sobie całkiem pokaźne grono fanów. Bardzo kompaktowa konstrukcja mieszcząca w sobie ogrom możliwości, funkcji i bardzo efektywny sequencer, to tylko ułamek opisu tego urządzenia. Koniecznie obejrzyjcie materiał z prezentacji tej maszyny perkusyjnej, który znajdziecie w poniższym tekście!

Krótko i na temat, bo opisywanie Uno Drum od IK Multimedia jest tak zasadne, jak próba napisania krótkiej rozprawki na temat fizyki kwantowej jako takiej.
Zajrzyjcie do naszego artykułu, w którym zapowiadaliśmy ten automat: IK Multimedia UNO DRUM z premierą na Superbooth 2019!

Analogowy automat perkusyjny IK Multimedia Uno Drum, to urządzenie w którym znalazła się cała masa funkcji, w tym: dodatkowy moduł PCM z 54 samplami, polifonia 11 z możliwością użycia 12 elementów analogowych i cyfrowych, 64-krokowy sequencer, dynamiczne pady, 100 zestawów, 100 presetów, efekty (analog drive, kompresor, stutter).
Zapraszamy na obszerną prezentację!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ikmultimedia.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here