Uwolnij swoją kreatywność w domu dzięki Samson G-Track Pro

0

Pandemiczna kreatywność spadła Wam do poziomu zerowego a marazm dnia codziennego sprawia, że straciliście zaangażowanie i potrzebę kontaktu z fanami? Aby przetrwać tę trudną sytuację zmuście się do ponownego rzucenia w wir pracy! Istnieje spora szansa, że pomoże Wam w tym mikrofon Samson G-Track Pro.

W czasie, kiedy wszyscy jeszcze mocniej potrzebujemy oderwania od rzeczywistości oraz kontaktu z muzyką i kulturą, rzeczywistość jawi się odwołanymi koncertami i dystansem społecznym. Coraz trudniej jest nam pozostać kreatywnymi, a brak odpowiedniego sprzętu przy próbie pobudzenia jej w warunkach domowych bardziej frustruje, niż pomaga. Dlatego przypominamy Wam o mikrofonie Samson G-Track Pro, który przydaje się nie tylko do konferencji online w ramach home office czy podczas nauki zdalnej.

Technologia, dzięki której będziesz lepiej słyszalny

Samson G-Track Pro to wielofunkcyjny mikrofon pojemnościowy USB, interfejs audio i mikser w jednym urządzeniu. Mikrofon zapewnia dźwięk w studyjnej jakości 24-bit 24-bit / 96kHz z zerowym opóźnieniem oferując wszystko, co potrzebne do profesjonalnego nagrywania dźwięku. G-Track Pro to idealne rozwiązanie do nagrywania głosu lub instrumentów dla muzyków, podcasterów, graczy i streamerów, którzy chcą w prosty sposób podłączyć się do komputera i rozpocząć tworzenie muzyki bądź zacząć transmisję na żywo.

Jedno urządzenie – wiele możliwości

Samson G-Track Pro można z łatwością podłączyć do dowolnego komputera Mac lub PC przez USB. Mikrofon oferuje trzy przełączalne charakterystyki kierunkowości (kardioidalną, dookólną i dwukierunkową), co pozwala na użycie mikrofonu w różnych zastosowaniach. G-Track Pro jest także wyposażony w wytrzymałą podstawę biurkową, którą można regulować w celu optymalnego umieszczenia mikrofonu.

Dzięki G-Track Pro muzycy mogą z łatwością rejestrować występy wokalno-instrumentalne za pomocą jednego urządzenia. Użytkownicy mogą podłączyć mikrofon za pomocą kabla USB (nie wymaga instalacji sterownika) do komputera z oprogramowaniem do rejestracji dźwięku, z którym pracują, i natychmiast rozpocząć nagrywanie. G-Track Pro ma standardowe wejście instrumentalne 1/4 ”do podłączenia gitary, basu, keyboardów i innych urządzeń liniowych.

Samson G-Track Pro ma również wbudowany mikser z niezależnymi regulatorami głośności mikrofonu i instrumentu, a wyjście słuchawkowe stereo 1/8” zapewnia monitorowanie dźwięku bez opóźnień. Mikrofon został wyposażony w przycisk wyciszania, który w razie potrzeby wycisza sygnały wejściowe, co może być przydatne dla graczy i przy nagrywaniu podcastów.

Cena i dostępność

Mikrofon Samson G-Track Pro jest już dostępny u oficjalnego dystrybutora marki w Polsce – firmy AudiofriQ w katalogowej cenie 759 zł brutto.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.samsontech.com
Dystrybutor: http://www.audiofriq.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj