Universal Audio Apollo Twin USB – Interface nie w pełni wartościowy?

0

Jako, że postanowiliśmy tkwić przy założeniu, że prawda jest lepsza od półprawdy, nie pozostawimy spraw niedopowiedzianych… A kilka takowych tu znajdziecie

Interface Audio, urządzenie które każdy szanujący się muzyk powinien posiadać w swoim elektronicznym arsenale domowego studia nagraniowego.
W erze szerokiego dostępu do komputerów, a do tego wolność w wyborze oprogramowania, wydaje się być conajmniej niestosowne, zamykanie użytkowników w ramach li i jedynie słusznej idei.

Ale zacznijmy od początku.
Universal Audio Apollo Twin USB to interface audio o szerokich możliwościach, świetnych parametrach i naprawdę fajnym i funkcjonalnym designie.
Duże pokrętło umożliwiające zmianę parametrów urządzenia opatulone lampkami wyznaczającymi siłę sygnały, mnogość portów i przede wszystkim zapewnienie minimalnej latencji to tylko część tego czym chwali się firma Universal Audio.
Na wzmiankę zasługuje również dość istotna funkcjonalność jaką jest możliwość przetwarzania efektów UAD w czasie rzeczywistym.

Wszystko to jednak blaknie w specyfikacji technicznej urządzenia, gdzie wspomina się jedynie o systemie operacyjnym Microsoft Windows.
Muszę jednocześnie zaznaczyć, że nie udało nam się znaleźć jakichkolwiek informacji o zgodności Interface’u z Mac OS.
Większość wie, że to głównie platforma Apple znana jest z bezawaryjności i łatwego korzystania w studio graficznym czy właśnie muzycznym.
Faktem jest, że dopiero po zagłębieniu się w podstrony help znajdziemy link prowadzący do pomocy z kompatybilnością na platformie Mac OS.

Tak czy inaczej, zerowa informacja co do współpracy z obiema platformami (Windows oraz Mac OS) wydaje się być sporym zaniedbaniem ze strony Universal Audio.
Więcej informacji o produkcie znajdziecie na stronie producenta www.uaudio.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj