TP-7: wyjątkowy rejestrator od teenage engineering

338

teenage engineering ogłosiło kolejny produkt z serii “field”. Tym razem jest to TP-7, czyli dedykowane urządzenie nagrywające z akumulatorem wystarczającym na 7 godzin pracy i 128 GB pamięci wewnętrznej. Rejestrator ten został stworzony do nagrywania dźwięku, muzyki, wywiadów i ważnych pomysłów (tzw. memo) w najwyższej możliwej jakości.

Na środku teenage engineering TP-7 znajduje się zmotoryzowana „szpula z taśmą”, używana do nawigacji po menu, przewijania, wstrzymywania i delikatnego wizualnego sprzężenia zwrotnego – podczas gdy jedyny w swoim rodzaju wahacz po lewej stronie umożliwia szybkie przewijanie dźwięku. Z kolei przycisk trybu pracy znajduje się poniżej, a po drugiej stronie znajdują się przyciski notatek i nawigacji. Ergonomiczne rozmieszczenie każdej funkcji pozwala na pełną kontrolę jedną ręką. Do tego duże przyciski nagrywania, odtwarzania i zatrzymywania, podwójny miernik i wyraźny wyświetlacz.

teenage engineering TP-7

Nagraj krótką notatkę za pomocą wbudowanego mikrofonu lub użyj dowolnego z trzech dwukierunkowych gniazd stereo do podłączenia zewnętrznych mikrofonów, słuchawek, monitorów studyjnych lub dowolnego innego sprzętu audio, takiego jak teenage engineering TX-6 lub OP-1. Możesz także wykorzystać USB-C, aby używać TP-7 jako wielokanałowego interfejsu audio, kontrolera MIDI lub do przesyłania danych i ładowania.

teenage-engineering-tp7

Opcje łączności bezprzewodowej obejmują MFi i Bluetooth. W zestawie dorzucany jest adapter jack 6,35 mm na 3,5 mm. Dostępna jest również aplikacja do transkrypcji TP-7, która natychmiast zamieni głos na tekst. Po prostu podłącz rejestrator przez Bluetooth lub USB i zaimportuj dźwięk do natychmiastowej i dokładnej transkrypcji. Oprogramowanie wykorzystuje Whisper – światowej klasy sztuczną inteligencję typu open source.

teenage engineering TP-7

Kompaktowy rozmiar TP-7 i dedykowane funkcje sprawiają, że jest to dyskretne urządzenie nagrywające, idealne dla profesjonalistów, którzy wymagają niezawodnego dyktowania, takich jak dziennikarze, prawnicy, czy pracownicy służby zdrowia. Dla muzyków TP-7 to plac zabaw. Kreatywne umysły docenią funkcje, które obejmują jednoczesne wejście liniowe i nagrywanie, overdubbing, a nawet konfigurację dla DJ-a!

Wymiary: 96mm x 68mm x 16mm
Waga: 170g

Więcej szczegółów
Producent: www.teenageengineering.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl