Toontrack EZdrummer 3: poznaj swojego nowego perkusistę!

0
Toontrack EZdrummer 3

EZdrummer 3 firmy Toontrack to więcej niż narzędzie do tworzenia zaawansowanych śladów bębnów – to wirtualne studio dające nieskończone możliwości kreatywnego kształtowania, formowania i doskonalenia Twoich brzmień, bez żadnych ograniczeń!

EZdrummer 3 to najnowsza wersja legendarnej aplikacji perkusyjnej. Sampler na nowo odkrywa rolę, jaką oprogramowanie do produkcji perkusji może odgrywać w kontekście tworzenia przebojów. Program zyskał jeszcze wygodniejszy sposób obsługi, nowe funkcje wyszukiwania rytmów, ekscytujące i gotowe do zmiksowania presety, obszerną bibliotekę MIDI i znacznie, znacznie więcej!

Toontrack EZdrummer 3

Bębny zarejestrował Michael Ilbert w Hansa Studios w Berlinie. Wykonania podjął się Norman Garschke. EZDrummer 3 zawiera siedem wysokiej klasy kompletnych zestawów perkusyjnych i sześć zestawów z talerzami. Kolekcję uzupełniają dodatkowe stopy, werble i talerze! Dołączona biblioteka MIDI zawiera ponad 2500 rytmów i przebiegów w wielu gatunkach muzycznych – od rocka, popu, soulu i funku, przez metal, punk, jazz, muzykę latynoską i country po disco, elektronikę, hip-hop i EDM!

Aplikacja zyskała między innymi nowy aranżer w formie osi czasu z funkcją nagrywania, edytor kroków i udoskonaloną funkcję humanizacji, możliwość zmiany rytmów dzięki funkcji edycji stylu gry oraz genialną funkcję Bandmate, która podpowiada muzycznie pasujące rytmy dla importowanych plików audio i MIDI. W najnowszej wersji samplera z łatwością zastąpisz instrumenty zestawu własnymi próbkami, a rozbudowana sekcja efektów miksera przyprawi Cię o zawrót głowy!

Sugerowana cena: 760 PLN

Nie zapomnij o dodatkowych bibliotekach spod znaku Toontrack EZX! Opcjonalne biblioteki zagrywek i rytmów pozwolą Ci rozbudować perkusję i tworzyć brzmienia w dowolnym stylu muzycznym!

Więcej szczegółów
Producenthttps://www.toontrack.com
Dystrybutorhttps://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj