teenage engineering PO-33 K.O! Czyli jak zrobić bit na kalkulatorze!

0
teenage engineering PO-33 K.O! Czyli jak zrobić bit na kalkulatorze!

Bit na kalkulatorze? Oczywiście! Jeśli nie mieliście jeszcze okazji poznać samplera teenage engineering PO-33 K.O!, który wyglądem przypomina kieszonkowy kalkulator to zapraszamy do materiału wideo przygotowanego przez Profesora Rapu! 😉

teenage engineering PO-33 K.O! to kieszonkowy sampler, który przypomina wyglądem kalkulator. Jego surowy wygląd to całe nietypowe podejście do produktów od teenage engineering. Cała seria Pocket Operatorów to kieszonkowe syntezatory, samplery, czy maszyny perkusyjne. Pisaliśmy o nich TUTAJ.

teenage-engineering-Pocket-Operator-Series

Jak już zostało wspomniane, Pocket Operator 33 to sampler, który pozwala na tworzenie beatów, czy jakichkolwiek ścieżek za pomocą sampli. Pozwala na nagrywanie sygnału audio za pomocą wejścia liniowego (np. z telefonu), a także za pomocą wbudowanego mikrofonu. Dodatkowo można korzystać z dwóch silników: melodycznego i perkusyjnego. Poza tym na pokładzie znajdziemy filtr dolnoprzepustowy i górnoprzepustowy, a także bazę efektów. To kompaktowe i kreatywne narzędzie, które zaskoczyło niejedną osobę swoimi możliwościami.

Zobacz jak stworzyć beat na tym cacku. Prezentuje – Profesor Rapu!

Więcej szczegółów
Producent: www.teenageengineering.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj