Sugar Bytes Factory – wirtualny syntezator dla kombinatorów

0

Od ilości sposobów na budowanie brzmień w Factory, może się zakręcić w głowie. Fabryka jest syntezatorem, którym ciężko się znudzić.

Wygląda dość prosto. Prosto,.. do momentu gdy nie zaczniemy naszej dźwiękowej przygody. Z suwaka na suwak, przez gałkę i zakładki – sprawy komplikują się coraz bardziej. Opanowanie instrumentu może nie jest najprostsze, ale ci którzy to zrobią, dotrą do niezwykłego bogactwa i wręcz nieznanych do tej pory obszarów sound designu.

Program posiada dwa oscilatory, które mogą pracować na dziesięć sposobów każdy. Oferują syntezę FM, krzywe, różne wykorzystanie sampla. Dodatkowo możemy korzystać z sub i noisu jako dodatkowych oscilatorów. Mało tego, mamy trzy rodzaje filtrów: odcinający, wzmacniający z funkcją drive oraz 11 rezonujących. Następnie możemy wykorzystać zaawansowane modulacje, które wprowadzą nasze dźwięki na kolejny poziom. Oprócz tego możemy korzystać z arpeggio, sekwencera i wysokiej klasy efektów.

Sugar Bytes Factory ma bardzo przyjemny i przejrzysty wygląd. Wszystko jest zaprojektowane tak, że mimo wielości funkcji z łatwością możemy się szybko do każdej dostać i edytować według własnych potrzeb.

Warto się przyjrzeć bliżej tej pozycji. Syntezator mimo iż nie jest może jakoś specjalnie nowatorski, zawiera w sobie chyba wszytko. Więcej na stronie Sugar Bytes Factory

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj