Studio One 6: najnowsza wersja popularnego programu DAW od PreSonusa!

1213
PreSonus-Studio-One-6

PreSonus Studio One to jeden z najpopularniejszych programów DAW, dostępny także w polskojęzycznej wersji, który właśnie doczekał się swojej szóstej odsłony. Co nowego czeka na użytkowników?

Studio One w wersji 6 to jak dotąd najbardziej spersonalizowana aktualizacja tego popularnego programu typu DAW. Ulepszenia interfejsu użytkownika łączą się z potężnymi funkcjami dostosowywania go do własnych preferencji, dzięki czemu użytkownicy mogą skoncentrować się na swojej pracy. Co konkretnie czeka na Was?

 1. Możliwość dostosowania interfejsu użytkownika do własnych preferencji.
  Nowy edytor dostosowywania w Studio One 6 zapewnia wygodny i łatwy sposób pokazywania lub ukrywania niemal wszystkich narzędzi i funkcji. Zmiany są stosowane natychmiast, a ustawienia zapisywane, dzięki czemu można pokazać lub ukryć dowolną funkcję w zależności od potrzeb, aby stworzyć usprawniony, skoncentrowany przepływ pracy dla danego zadania.
 2. Inteligentne szablony (Smart Template).
  Inteligentne szablony zapewniają niezbędne zestawy narzędzi do wykonywania zadań takich jak proste nagrywanie, tworzenie beatów, miksowanie stemów, masteringu albumu, podcasting, ustawianie występu na żywo, itp. Szablony mogą nawet zawierać wskazówki „krok po kroku” oraz wygodną strefę upuszczania, aby łatwo importować potrzebne materiały takie jak pliki audio, wideo i MIDI.
 3. Globalna ścieżka tekstu.
  Dodawaj teksty do swoich partytur, piosenek, produkcji i występów na żywo dzięki zupełnie nowej globalnej ścieżce tekstu! Niezależnie od tego, czy przypisujesz słowa lub pojedyncze sylaby do nut za pomocą edytora partytury, czy też dodajesz teksty jako wskazówki w swoich produkcjach audio, zawsze znajdziesz dobre zastosowanie dla ścieżki tekstowej.
 4. Globalna ścieżka wideo.
  Podnieś jakość swoich materiałów wideo! Całkowicie nowa globalna ścieżka wideo zapewnia intuicyjny przepływ pracy z obrazem dzięki znajomej funkcji przeciągania i upuszczania, która uczyniła Studio One sławnym. Podstawowe funkcje edycji wideo obejmują: wycinanie/kopiowanie/wklejanie, time lock, edit lock, ripple, duplikowanie i zastępowanie.
 5. Presety ścieżek.
  W presetach ścieżek zapisywane są zarówno parametry ścieżek jak i kanałów, które można przywołać do późniejszego wykorzystania. Są one nawet kompatybilne z grupami ścieżek lub folderami ścieżek. Presety ścieżek, oprócz ich zapisywania i ładowania, mogą być również stosowane do istniejących kanałów. Ustawienia kanałów można zastosować zarówno dla ścieżek audio jak i instrumentalnych.
 6. Zaawansowana współpraca dzięki PreSonus Sphere.
  Dzięki wygodnym opcjom udostępniania i wbudowanym opcjom synchronizacji bezpośrednio z poziomu rozwijanego menu Studio One 6 pogłębia integrację pomiędzy aplikacją desktopową a PreSonus Sphere Workspace.

A do tego całkowicie nowe wtyczki De-Esser i Vocoder, zaktualizowany ProEQ3, Fader Flip, tryby panoramy Binaural i Dual i wiele więcej!!! Studio One 6 to jak dotąd najbardziej intuicyjna i wszechstronna aktualizacja, przeznaczona dla wszystkich, od realizatorów miksu po piosenkarzy, od producentów z domowego studia po twórców treści.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl