Steinberg Cubasis 2 – bo zwycięzca może być tylko jeden!

0

Mamy rok 2017 i chyba nadszedł ten moment, by jasno podkreślić trend mobilnych aplikacji muzycznych. Tak! Nadszedł czas na pełnoprawne narzędzia do tworzenia muzyki. Niezależne od wielkich komputerów studyjnych.

Steinberg Cubasis 2 to propozycja dla wszystkich tych, którzy próbują uniezależnić się od stacjonarnych lub nawet przenośnych, ale wciąż drogich maszyn typu PC. Cubasis 2 daje niemniej niż jego odpowiednik na platformy Apple OSX czy Microsoft Windows OS.
Cubasis jest w stanie w pełni zastąpić ogromny “kombajn” wkraczając w segment mobilnych systemów DAW bez krzty wstydu.

Producent daje nam do dyspozycji Audiobus 3, czyli narzędzie, dzięki któremu podłączymy ulubiony kontroler MIDI bez żadnych problemów. Teraz praca z MIDI ma być jeszcze prostsza i jeszcze przyjemniejsza.
Odświeżony MIDI Editor, który pozwala na bezprecedensową prędkość w pracy z midi. Cubasis 2 stworzony jest tak, byśmy mogli tu i teraz, bez zbędnych procedur edytować zapisaną w programie ścieżkę.
RoomWorks SE, czyli zaawansowany panel efektu przestrzennego. Dzięki RoomWorks SE utwór zacznie lśnić głębią, bez monotonnych godzin spędzonych na miksowaniu utworu.

Steinberg daje 40 poprawek wraz z wersją Cubasis 2.1.
Czy warto? Myślę, że wiara czyni cuda, a Steinbergowi uwierzyć można.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.steinberg.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here