Softube Console 1 we współpracy z oprogramowaniem DAW

0

Softube Console 1, to narzędzie wszechstronne i nowoczesne. Nie jest zwykłym kontrolerem DAW, ani bezimiennym, pierwszym lepszym mikserem. Console 1 to zupełnie nowe spojrzenie na pracę z DAW, inną estetykę i funkcjonalność, do której zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

Console1, to rzeczywiście mikser. Nazywany urządzeniem nowej generacji, dedykowany jest do pracy w studio nagraniowym, w którym głównym narzędziem jest oprogramowanie DAW. Softube stworzyło produkt pozwalający na bardzo szybką kontrolę ścieżek, regulację bramki, EQ, kompresora i wielu innych parametrów.

Softube Console 1 wyposażono również w oprogramowanie, które daje użytkownikowi brzmienie klasycznej konsolety Solid State Logic. Dzięki Softube otrzymujemy produkt, który jest swoistym połączeniem miksera cyfrowego i analogowego. Console 1 to rozbudowany i w zasadzie w pełni autonomiczny mikser sprzętowo-programowy, który swoją wielkość pokaże w parze z programem DAW.

Na filmie, który postanowiliśmy Wam pokazać, świetnie widać właśnie połączenie i pełnię funkcjonalności Console 1 z oprogramowaniem DAW – w tej roli znalazł się Reaper, jeden z najpowszechniejszej wykorzystywanych programów DAW na świecie.

Więcej o produkcie znajdziecie na stronie producenta www.softube.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here