Sennheiser HANDMIC Digital. Mikrofon USB do podcastu i reportażu

0

Twórcy treści multimedialnych coraz częściej wykorzystują urządzenia mobilne do swych nagrań. I to właśnie dla nich firma Sennheiser przygotowała mikrofon USB HANDMIC Digital.

Dynamiczny mikrofon o charakterystyce kardioidalnej HANDMIC Digital, to narzędzie, które świetnie sprawdzi się w rękach dziennikarzy, blogerów czy też podcasterów. Mając bardzo szerokie doświadczenie w budowie profesjonalnych narzędzi do nagrywania, Sennheiser przygotował mikrofon wyposażony w profesjonalnej jakości wbudowany konwerter sygnału A/D, firmy Apogee.

Sennheiser HANDMIC Digital to prosty w obsłudze i poręczny mikrofon Nowy mikrofon kompatybilny z urządzeniami Apple, oraz komputerami MAC oraz PC.
Firma zapewnia, że ich nowe dziecko, jakością nagranego materiału zaspokoi oczekiwania nawet najwytrawniejszych twórców.
HANDMIC Digital charakteryzuje się pasmem przenoszenia 40 Hz – 16 kHz, czułością -54 dBFS (Min. Gain) / -19 dBFS (Max. Gain) i maks. SPL 134 dB (Min. Gain) / 99 dB (Max. Gain).
Mikrofon wyposażono w port USB micro-B. A w zestawie dostaniemy również dwa kable o długości dwóch metrów – jeden Lightning, dla urządzeń z iOS, i drugi USB typu A.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.en-us.sennheiser.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.sennheiser.plwww.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here