ROLI: Noise App na długie podróże… i kreatywną twórczość muzyczną.

0

Firma ROLI, znana ze swoich innowacyjnych kontrolerów Blocks oraz SeaBoard, udostępnia także darmową aplikację Noise na urządzenia z system iOS, które mogą być świetnym wstępem do w/w kontrolerów.

Darmowa aplikacja oferuje setki brzmień, sampli, modulacje i ekspresje za pomocą 5D Touch na ekranie dotykowym urządzenia przenośnego. Do wyboru mamy interfejs gry oparty na platformie Drumpad (LightPad) lub klawiaturze (Seaboard). Możliwość zapętlania, nagrywania, miksowania i wiele różnych narzędzi produkcyjnych.

Oczywiście mimo, wielu możliwości jakie daje sama apka to jej głównym zadaniem jest bezprzewodowa współpraca z dedykowanymi urządzeniami serii Blocks i SeaBoard. Aplikację możemy oczywiście rozbudowywać, wgrywać na nią nowe paczki brzmieniowe, które stale powstają przy współpracy wielu znakomitych artystów. Przenosić projekty muzyczne do programów DAW i wiele więcej…

Producent przygotował ostatnio kilka ciekawych tutoriali, dzięki którym praca z Noise App będzie jeszcze prostsza i szybsza.

Więcej szczegółów:
Producent: https://roli.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here