Roli Lightpad Block z niespodzianką

0

Nowe technologie czasem zadziwiają i onieśmielają swą pomysłowością. Tak niewątpliwie jest z osławionym Roli Lightpad Block. A co poza tym? Przeczytajcie, a się dowiecie…

Lightpad Block to przystępny cenowo kontroler MIDI 5D i kluczowy element modularnego studia muzycznego ROLI BLOCKS. Dźwięki kształtowane są poprzez przesuwanie, naciskanie, podnoszenie i inne intuicyjne gesty wykonywane na elastycznej, czułej na docisk powierzchni, którą tworzy sieć świecących kwadratów, podpowiadających, jak tworzyć bity i melodie.

Możesz skompletować zestaw według własnych potrzeb, wybierając Live Block, który pomaga w grze w czasie rzeczywistym, lub Loop Block, który w czasie rzeczywistym znacząco pomaga w produkcji.
Lightpad Block współpracuje z darmową aplikacją NOISE na platformę iOS, służącą jako mocny syntezator programowy. NOISE łączy się z Lightpad Block bezprzewodowo, wysyłając MIDI przez Bluetooth®.

Ta nowa generacja ekspresyjnych kontrolerów (PAD) jest przełomowa pod względem mobilności, przystępności cenowej i uniwersalności, umożliwiając tworzenie każdego typu brzmień. Z Roli Block możliwości dopiero się otwierają, gdyż można go podłączyć z innymi elementami systemu modularnego.


Obiecana niespodzianka kryje się jednak na końcu tego tekstu. Otóż polski dystrybutor Roli Lightpad Block, przygotował bardzo ciekawą promocję, która polega na tym, iż każdy kto w dniach 1.08.2017 do 31.08.2017 kupi wspomniany kontroler, w prezencie otrzyma obwolutę Snapcase Solo do zakupionego urządzenia!

Więcej informacji o produkcie znajdziecie na stronie producenta www.roli.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj