Roland Zenbeats i promocyjna oferta brzmień „Drum Season” Mixtape Vol. 2

0

Kolejna już promocja brzmień od Rolanda. Po wspomnianej niedawno kolekcji presetów do syntezatora SH-2 dla użytkowników platformy Roland Cloud przyszła pora dla wielbicieli Roland Zenbeats. Poznajcie zestaw „Drum Season” Mixtape Vol. 2.

Ciesząca się olbrzymią popularnością platforma dla producentów muzycznych co i rusz powiększa zasób swoich możliwości. Zaledwie miesiąc temu pisaliśmy o kolejnym uaktualnieniu, a dziś przedstawiamy bezpłatny pakiet „Drum Season” Mixtape Vol. 2.

„Drum Season” dla Zenbeats, to pakiet zawierający zestawy brzmień znane z klasycznego automatu perkusyjnego Roland TR-606, kolekcji grooveboxów Rolanda z lat 70. (CR-78), Drum Room (Rock) i niektórych obwodów wzorowanych na synthu TR-626 (LoFi). Dodatkowo, producent zamieścił w pakiecie kilka pętli audio i patternów, aby zaostrzyć perkusyjną paletę.

Warto się pospieszyć, ponieważ pakiet „Drum Season” Mixtape Vol. 2 dostępny będzie przez krótki, choć na razie bliżej nieokreślony czas.

Aby dowiedzieć się więcej o Roland Zenbeats zapraszamy do innych naszych publikacji. Znajdziecie je pod adresem https://uptone.pl/tag/roland-zenbeats/.

Więcej szczegółów:
https://www.roland.com/pl/products/zenbeats

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj