Roland MC-707 GROOVEBOX z nową aktualizacją v1.30

0

Jeśli polubiliście grooveboxy firmy Roland, to mamy dla Was świetną wiadomość. Otóż jeden z modeli, MC-707 otrzymał właśnie nową aktualizację oprogramowania do wersji 1.3. Ale żeby tego było mało, model MC-101 również niebawem doczeka się aktualizacji!

Ok, co nowego czeka nas w wersji 1.3?
Jak podaje producent:

“Aktualizacja Roland MC-707 GROOVEBOX v1.30 jest teraz dostępna z kilkoma ekscytującymi nowymi funkcjami. Dla wykonawców na żywo, którzy chcą wstępnie zaprogramować całe utwory i piosenki, dostępny jest nowy tryb Clip Chain. Inne nowe funkcje występów to Note Repeat i Note Shift, a także Step LFO i Motion Drawing do dodawania złożonej modulacji do ścieżek.”

Roland MC-707 v1.30

NOWOŚĆ! Aktualizacja Roland MC-707 GROOVEBOX v1.30 jest teraz dostępna z kilkoma ekscytującymi nowymi funkcjami. Dla wykonawców na żywo, którzy chcą wstępnie zaprogramować całe utwory i piosenki, dostępny jest nowy tryb Clip Chain. Inne nowe funkcje występów to Note Repeat i Note Shift, a także Step LFO i Motion Drawing do dodawania złożonej modulacji do twoich ścieżek…. dla użytkowników MC-101: wkrótce, bo już wiosną udostępnimy nową aktualizację Pobierz nową aktualizację v1.30 ze strony https://www.roland.com/pl/products/mc-707/

Opublikowany przez Roland Polska Czwartek, 26 marca 2020

Pod komunikatem pojawiła się również ważna informacja dla posiadaczy MC-101. Groovebox już niebawem również otrzyma nową aktualizację.

Aktualizacja oprogramowania do MC-707 dostępna jest na stronie https://www.roland.com/pl/products/mc-707

Jeśli chcielibyście bliżej poznać Roland MC-707, to zapraszamy do naszych publikacji, które znajdziecie pod adresem: https://uptone.pl/tag/roland-mc-707

Więcej szczegółów
Producent: https://www.roland.com/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here