RODECaster Pro z najnowszą aktualizacją 2.1

0

Firma RØDE wypuściła nową wersję oprogramowania do RØDECaster Pro. Firmware 2.1 odblokowuje szereg zupełnie nowych funkcji, w tym pełną szczegółową kontrolę nad wszystkimi parametrami przetwarzania, nowe opcje edycji i eksportu, rozszerzone możliwości nagrywania wielościeżkowego i wiele więcej.

RØDECaster Pro to rozbudowana seria rozwiązań dla podcasterów i osób na co dzień zajmujących się nagrywaniem dźwięku. W najnowszej wersji oprogramowania producent zdecydował się wprowadzić wiele udogodnień, które jeszcze bardziej powinny ułatwić pracę swoim użytkownikom.

Niektóre nowe funkcje oprogramowania RØDECaster Pro w wersji 2.1:
– Granularna kontrola przetwarzania dźwięku, dająca możliwość dostrajania wbudowanych procesorów audio RØDECaster Pro.
– Edytor efektów aplikacji Companion, umożliwiający dostosowanie efektów za pomocą aplikacji towarzyszącej RØDECaster Pro.
– Pomiar poziomu w stylu Broadcast, zapewniający jeszcze większą kontrolę nad poziomami nagrywania.
– Możliwość dogrywania dźwięków na soundpad, pozwalające na tworzenie warstwowych dźwięków czy niestandardowych reklam i nie tylko.
– Nagrywanie wielościeżkowe Post-fader pozwalające zaoszczędzić czas na postprodukcji.

To oczywiście tylko część z nowych możliwości. Pełną listę oraz szczegółowe opisy nowych funkcji znajdziecie na stronie producenta pod adresem http://www.rode.com/blog/all/rodecaster-pro-firmware-update-2-1

Aby dowiedzieć się więcej o RØDECaster Pro zapraszamy także do innych naszych publikacji na https://uptone.pl/tag/rodecaster-pro/.

Więcej szczegółów:
Producent: https://en.rode.com/rodecasterpro
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here