Rode PodMic USB w ocenie Tomasza Wróblewskiego [VIDEO]

260

Jeśli zastanawiacie się nad kupnem mikrofonu Rode PodMic USB lub dopiero szukacie odpowiedniego rozwiązania do nagrywania podcastów, koniecznie obejrzyjcie tę recenzję!

Tomasz Wróblewski z portalu 0db.pl właśnie opublikował na swoim kanale YouTube bardzo rzetelną i rzeczową prezentację mikrofonu Røde PodMic USB, przeznaczonego do nagrań podcastów nie tylko w warunkach studyjnych, ale nawet domowych. 

rode-podmic-usb

Rode PodMic USB to mikrofon dynamiczny przeznaczony głównie do podcastów, transmisji na żywo i nagrywania wokali. Wyposażony jest w zintegrowany interfejs USB, dzięki czemu zapewnia proste i bezproblemowe połączenie z komputerem i słuchawkami, eliminując konieczność stosowania dodatkowych urządzeń, takich jak miksery czy interfejsy audio – choć z nimi może również współpracować dzięki standardowemu złączu XLR.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego mikrofonu i przede wszystkim przekonać się, czy będzie to odpowiedni wybór do waszych zastosowań, polecamy obejrzeć poniższy materiał wideo:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rode.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl