Nowy rejestrator cyfrowy ZOOM F1

1

Dobry film, to nie tylko świetny materiał video. I wie to każdy kto kiedykolwiek próbował zajmować się produkcją filmów mniej lub bardziej profesjonalnych. Dziś przedstawiamy Wam rejestrator cyfrowy ZOOM F1. Specjalnie dedykowany do lustrzanek cyfrowych, kamer video, ale nie tylko…

Rejestrator będzie oferowany w dwóch wersjach: Zoom F1-SP i Zoom F1-LP, różniących się znajdującym w komplecie mikrofonem i dodatkowym osprzętem.

ZOOM F1-SP to opcja z mikrofonem SGH-6 Shotgun Mic, znanym z profesjonalnego rejestrowania dźwięku i hiperkierunkowości. Jego aluminiowy korpus sprawia, że ​​jest wyjątkowo lekki, co wydaje się być kluczowe podczas sesji terenowych. W zestawie znajduje się także osłona przeciwwietrzna WSS-6, elastyczny uchwyt SMF-1 pozwalająca na montaż na lustrzance/kamerze oraz specjalny kabel SMC-1.

ZOOM F1-LP wyposażono natomiast w mikrofon LMF-1 Lavalier (charakterystyka dookólna). Przeznaczony raczej do pracy w pomieszczeniach. Dodatkowo na wyposażeniu uchwyt MCL-1 i osłona przeciwwietrzna WSL-1, a także zaczep BCF-1 umożliwiający przypięcie urządzenia do paska.

ZOOM F1 nagrywa dźwięk o wysokiej rozdzielczości w formacie WAVE od 16-bit/44.1 kHz do 24 bitów/96 kHz, lub MP3. Niewielkie, kompaktowe urządzenie zamknięto w aluminiowej obudowie. Całość bez mikrofonu waży zaledwie 120g! Urządzenie wyposażono w slot kart pamięci microSC liub microSDHC. Kilka przycisków funkcyjnych i wyświetlacz LCD sprawia, że obsługa rejestratora jest bardzo czytelna i intuicyjna.

Specjalne 10-pinowe gniazdo znane np. z modelu H6 umożliwia podpięcie różnych kompatybilnych mikrofonów dostępnych w szerokiej ofercie firmy. Urządzenie posiada także wejście mikrofonowo-liniowe i wyjście słuchawkowe (jack 1/8”). Port USB [micro-B] pozwala na podłączenie urządzenia do komputera czy tabletu/smartfona z systemem iOS. Rejestrator zasilany dwoma bateriami AAA lub za pośrednictwem opcjonalnego zewnętrznego zasilacza.

Więcej info:
Producent: www.zoom-na.com
Dystrybutor: www.sound-service.eu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here