Profesjonalny mikrofon USB z interfejsem audio – Samson G-Track Pro już dostępny w Polsce!

0

Z informacji prasowej, którą otrzymaliśmy zaledwie kilka dni temu, dowiadujemy się, że profesjonalny mikrofon USB Samson G-Track Pro już jest dostępny w Polsce! Co więcej, mikrofon wyposażony został w interfejs audio, co gwarantuje studyjną jakość dźwięku z absolutnie zerowym opóźnieniem!

Mikrofon Samson G-Track Pro to przede wszystkim sprzęt wielozadaniowy, zdolny pracować zarówno z instrumentalistami jak i wokalistami.

Wielozadaniowy? TAK!

Bez zbędnych ceregieli podłączysz go do dowolnego komputera Mac lub PC poprzez gniazdo USB.
G-Track Pro firmy Samson wyposażono w podwójną 1-calową (25 mm) kapsułę pojemnościową, dzięki której rejestruje i rozpoznaje detale oraz niuanse zarówno ludzkiego głosu jak i instrumentów.

Mikrofon zaprojektowano tak, by można było wybrać jedną z trzech charakterystyk kierunkowości (kardioidalną, dookólną i dwukierunkową). Aby podkreślić wielozadaniowość mikrofonu, G-Track Pro wyposażono w mocną, stabilną podstawę biurkową regulowaną w zależności od potrzeb użytkownika.

Interfejs audio? TAK!

Wbudowany interfejs audio pozwoli mikrofonowi G-Track Pro jednocześnie rejestrować występy wokalne i instrumentalne. Wystarczy podłączyć mikrofon za pomocą kabla USB bez konieczności instalacji sterowników i natychmiast przystąpić do pracy.

Bardzo ciekawą funkcjonalnością jest przełącznik Mono/2-Track pozwalający na nagrywanie mikrofonu i instrumentu na tych samych ścieżkach, co z kolei umożliwia strumieniowe przesyłanie treści. Oczywiście klasyczne nagrywanie postprodukcyjne na osobnych ścieżkach nie jest obce G-Track Pro.
Mikrofon posiada standardowe wejście instrumentalne 1/4” do nagrywania gitary, basu,  klawiatury i innych urządzeń liniowych.

Wbudowany mikser all-in-one? OCZYWIŚCIE!

G-Track pro zawiera w pełni funkcjonalny mikser typu all-in-one z niezależnymi przyciskami
regulacji głośności mikrofonu i instrumentu, służące optymalizacji i indywidualizacji
powstających miksów. Wyjście stereo 1/8” i wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy zapewniają odtwarzanie bez opóźnień. Sprzęt posiada również przycisk MUTE, niezbędny dla streamerów i gamerów, który w razie potrzeby wycisza sygnały wejściowe.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.samsontech.com
Dystrybutor: http://www.samsonaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj