Prezentacja interfejsu audio Icon UPod Live [VIDEO]

0

UPod Live firmy Icon Pro Audio to interfejs kryjący ogromne możliwości w bardzo niedużej, biurkowej obudowie, łącznie z wbudowanym procesorem DSP.

Icon UPod Live zasilany jest bezpośrednio z komputera kablem USB-C, ale może też pobierać zasilanie z zewnętrznego zasilacza sieciowego 5V lub power banku. Współpracuje także z telefonami Android i iOS zarówno jako urządzenie wejściowe i wyjściowe – czyli np. do odtwarzania podkładów muzycznych z telefonu, albo nagrywania lub transmitowania dźwięku na żywo przez urządzenie mobilne.

Interfejs ma dwa wejścia mikrofonowo-liniowe XLR/TRS obsługujące zarówno mikrofony dynamiczne, pojemnościowe z zasilaniem 48 V (wejście 1), jak i 5 V (wejście 2). Ponadto wejście 1 działa zamiennie z wejściem instrumentalnym, do którego bezpośrednio podłączyć możemy gitarę czy bas. Dwa wyjścia słuchawkowe TRS 6,3 mm i 3,5 mm z niezależną regulacją głośności pozwalają na wypuszczenie odsłuchu dla dwóch osób jednocześnie.

Wbudowany procesor DSP przetwarza pokładowe efekty, takie jak echo, pogłos, różnego typu modulacje, a nawet strojenie wokalu oraz inne zaawansowane funkcje, a ich obsługa odbywa się za pomocą podświetlanych przycisków, dwóch obrotowych enkoderów i wyświetlacza LCD na przednim panelu. Ale to nie wszystko – w zestawie z Icon Upod Live jest specjalny pilot na podczerwień, wyzwalający zdalnie 16 efektów dźwiękowych!

Producent opublikował na swoim kanale YouTube prezentację wideo, w której pokazane są wszystkie funkcje, sposoby połączeń itd.

Więcej szczegółów
Producent: https://iconproaudio.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here