PreSonus Studio One 5: Podstawy Montażu Dźwięku [PORADNIK]

1

W ramach programu edukacyjnego PreSonus Training Center, który jest realizowany w Akademii Realizacji Dźwięku w Warszawie, powstał najnowszy poradnik video, z którego dowiecie się jak zaimportować pliki dźwiękowe do Studio One 5, poznacie podstawowe funkcje montażowe oraz przygotujecie eksport gotowego materiału.

PreSonus Studio One, aktualnie w najnowszej wersji 5.1 to jeden z najbardziej innowacyjnych programów do edycji dźwięku, miksu i masteringu. Program oferuje nieograniczoną liczbę kanałów, funkcje automatyki, stronę Show, zapis nutowy, instrumenty Multi, Clip Gain Envelope, Melodyne Essential 5, wtyczki Native Effects, AUX, MTC/MMC, SoundCloud, DDP, zapis CD oraz PC/Mac. Program ma także polską nakładkę językową.

Na filmie Adam Pietruszko z Akademii Realizacji Dźwięku pokazuje, jak zaimportować pliki dźwiękowe do Studio One 5, podstawowe funkcje montażowe oraz eksport gotowego materiału. Film powstał w ramach programu edukacyjnego PreSonus Training Center One, który jest realizowany w Akademii Realizacji Dźwięku w Warszawie. Podczas zajęć uczniowie Akademii korzystają z najnowszej wersji DAW-u PreSonus Studio One 5.

SPIS TREŚCI:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/presonus-studio-one-5-professional

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj