PreSonus Studio 24: interfejs audio do homerecordingu z prezentem!

0

W sierpniu tego roku PreSonus zaprezentował nowy, kompaktowy interfejs audio PreSonus Studio 24. Od jakiegoś czasu jest on już dostępny w Polsce i zdecydowanie warto się nim zainteresować, zwłaszcza jeśli szukasz rozwiązania do homerecordingu i mobilnych zastosowań.

Interfejs nagrywa z maksymalną rozdzielczością 24 bity/192 kHz i zapewnia bezpośredni monitoring. Wyposażony jest w wysokowydajne, nisko-szumowe, energooszczędne, tranzystorowe preampy mikrofonowe XMAX-L, wysokiej jakości przetworniki oraz głośne i czysto brzmiące wzmacniacze słuchawkowe.

Zestaw wejść i wyjść interfejsu znakomicie jest dostosowany do homerecordingu, gitarzystów, twórców podcastów i streamingu oraz podróżujących muzyków.

Do interfejsu dodane jest oprogramowanie Studio One 4 Artist z polską wersją językową – bogaty w funkcje, łatwy w obsłudze program do produkcji muzyki na komputerach Mac i Windows, a także zestaw wtyczek studyjnych Studio Magic, starannie wybranych spośród najlepszych marek instrumentów wirtualnych i efektów.

Sugerowana cena to ok. 640 zł ale idą święta więc jest szansa na promocję 😉

Na koniec prezent i niespodzianka! Warto pamiętać, że kupując w promocji świątecznej nowy interfejs Studio 24, otrzymuje się słuchawki PreSonus HD7 w prezencie! Promocja obowiązuje w autoryzowanych sklepach marki PreSonus, więc nie zapomnijcie przed zakupem zapytać o promocyjny zestaw.

Więcej szczegółów:
Producent: www.presonus.com/products/Studio-24
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here