PreSonus Eris E3.5 – poznajcie monitory nie tylko dla profesjonalistów

0

PreSonus Eris E3.5 to nowe monitory z serii Eris, które posłużyć mają nie tylko profesjonalistom, ale również graczom i fascynatom domowych produkcji audio-video.

Firma PreSonus i seria Eris znane są chyba każdemu inżynierowi dźwięku, który potrzebuje wysłyszeć każdy, nawet najdrobniejszy detal nagrania. Głośniki Eris E3.5 wyłamują się odrobinę z szeregu profesjonalnego sprzętu i wychodzą naprzeciw potrzebom mniej świadomych użytkowników.

Nie oznacza to jednak, że wnętrze modelu E3.5 wypełniają gorsze podzespoły. Wręcz przeciwnie. Eris E3.5 zbudowane są dokładnie w tej samej technologii, co ich większe rodzeństwo. Nadal dostarczają brzmienie w jakości studyjnej, a podstawowa różnica polega m.in. na ich kompaktowości.

Co warto wiedzieć o najnowszych monitorach PreSonus? Każdy głośnik wyposażony jest w 3,5′ kevlarowy woofer, 1′ tweeter, 25W zasilacz i serię złączek – na tylnym panelu znajdziecie m.in. 1/4′ TRS i RCA, z przodu zaś znajduje się złącze 1/8′ stereo.

To oczywiście tylko część specyfikacji – wszystkie szczegóły techniczne znajdziecie pod TYM ADRESEM. Po więcej informacji o PreSonus Eris E3.5 zapraszamy na stronę producenta  www.presonus.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here