PreSonus EarMix 16M, czyli personalny mikser z łącznością AVB

0

Mały, lekki mikser PreSonus EarMix 16M, to ukłon w stronę wszystkich tych, którzy nader wszystko cenią sobie zarówno mobilność jak i łatwość konfiguracji i zdalnej obsługi dzięki łączności AVB.

PreSonus EarMix 16M pozwala w pełni kontrolować i monitorować wszystko to, co dzieje się na scenie czy też podczas studyjnej sesji nagraniowej, wykorzystując aż 16 kanałów mono za pośrednictwem sieci AVB. Wyposażony w limiting i 3-pasmowy korektor ze zmiennym zakresem środkowym, ułatwi pracę niejednemu zespołowi.

Dzięki wbudowanej pamięci, PreSonus EarMix 16M pozwala również zapisać całą scenę, umożliwiając jednocześnie przywołanie jej ustawień w dowolnym momencie i na dowolnym z szesnastu kanałów.
Mobilność tego urządzenia zawiera się również w sposobie zasilania. Otóż PreSonus EarMix 16M można zasilić zarówno z zewnętrznego źródła, jak i poprzez funkcję PoE (Power Over Ethernet) – czyli z kabla sieciowego.

Sieć AVB pozwala natomiast na całkowicie zdalne obsługiwanie miksera. Wystarczy, że stworzymy taką sieć, a wszystkie dostępne w urządzeniu funkcje będziemy widzieć na ekranie telefonu lub tabletu – oczywiście po pobraniu dedykowanej aplikacji.
Warto w tym miejscu zaznaczyć, że oprogramowanie na PreSonus EarMix 16M działa na wszystkich najpopularniejszych platformach, zatem na iOS, Android i oczywiście Windows.

Więcej info:
Producent: www.presonus.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here