Premiera! Arturia Dist COLDFIRE – kreatywny reaktor zniekształceń

1

Arturia Dist COLDFIRE to dwusilnikowy efekt typu distortion, który oddaje w ręce użytkownika reaktywny arsenał klasycznych i najnowocześniejszych sposobów przetwarzania i zniekształcania dźwięku.

Wykraczając poza konwencjonalne efekty, ta kreatywna wtyczka pozwala użytkownikom manipulować i łączyć różne typy zniekształceń w celu uzyskania wyjątkowego brzmienia. Czytaj więcej o Dist COLDFIRE: TUTAJ

Arturia Dist COLDFIRE

Główne cechy:

 • Reaktor z podwójnym zniekształceniem
  Dist COLDFIRE to efekt typu „wszystko w jednym”, zapewniający subtelne nasycenie wzmacniające miks, niestandardowy zgrzyt z dwoma silnikami lub niepohamowaną destrukcję dźwięku, łącząc analogowe i cyfrowe algorytmy z głęboką modulacją i dostosowywaniem, aby odkryć niemal nieskończone możliwości zniekształceń dla każdego dźwięku.

 • Całkowicie niestandardowe zniekształcenie
  Połącz dowolny z 11 rodzajów zniekształceń, od emulowanego ciepła lamp po lodowate cyfrowe kruszenie bitów, dostosuj routing, dodaj trochę modulacji i wykuj całkowicie wyjątkową dźwiękową rzeź.
 • Twórcza destrukcja
  Twórz rezonansowe metaliczne melodie, wprowadzaj sztuczne odbicia harmoniczne, wyzwalaj szalenie destrukcyjne pętle sprzężenia zwrotnego; bądź kreatywny dzięki dwusilnikowej architekturze Dist COLDFIRE.
 • Moduluj, animuj
  Zamień statyczne przetwarzanie dźwięku na zniekształcenia, które ewoluują, migoczą i tańczą do dowolnej melodii dzięki sześciu przypisywanym gniazdom modulacji, sekwencjonowaniu krokowemu, podążaniu za obwiednią i nie tylko.
 • Intuicyjny, ale potężny
  Dist COLDFIRE jest wystarczająco prosty, aby za pomocą kilku prostych kliknięć stworzyć ekscytujące efekty podwójnego zniekształcenia, ale wystarczająco elastyczny, aby całkowicie zanurzyć się w głęboko destrukcyjnym sound designie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.arturia.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl

Zapraszamy także do pierwszych materiałów wideo dostępnych w sieci!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj