Poznajcie kompaktowy mikser Avid S1

0

W połowie lipca 2019, firma Avid zapowiedziała wprowadzenie do oferty kompaktową konsole mikserską Avid S1. Dziś producent zdradza kolejny szczegóły i publikuje nowy materiał video.

Firma Avid szykuje tak naprawdę dwie nowe konsole mikserskie S1 oraz S4, a zapewne ich oficjalna premiera będzie miała miejsce podczas styczniowych NAMM Show 2020.

W skrócie o Avid S1…

Avid S1 to kompaktowy albo aktualnie modniejsza nazwa – desktopowy 🙂 mikser cyfrowy przeznaczony do współpracy z tabletem wyposażonym zarówno w system Android jak i iOS na którym zainstalujemy bezpłatną aplikację Avid Control. Wbrew pozorom jest to dość potężne narzędzie pracy przeznaczone do produkcji i postprodukcji muzycznej.

Został oczywiście stworzony do współpracy z programem Pro Tools ale jak zapewnie producent, może współpracować z każdym innym programem DAW jak Cubese, Logic Pro, . Wyposażono go w 8 torów kanałowych gdzie znajdziemy zmotoryzowane tłumiki, przyciski solo, wyciszania, wyboru i nagrywania, a także zestaw manipulatorów do obsługi wybranego nimi parametru.

To oczywiście dopiero początek jego możliwości, a o szczegółach postaramy się napisać niebawem…

Więcej szczegółów
Producent: https://www.avid.com
Dystrybutor: https://marki.konsbud-audio.pl/avid-pro-audio

Zapraszamy także do pierwszej obszernej video-prezentacji jaką kilka dni temu popełnił amerykański magazyn Sweetwater:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here